Espresso bar Anděl

Adresa:
Karla Engliše 3221/215000 Praha Česká republika
Telefon:
Otevírací doba:
Otevřeno
Pondělí
6:30 - 18:00
Úterý
6:30 - 18:00
Středa
6:30 - 18:00
Čtvrtek
6:30 - 18:00
Pátek
6:30 - 18:00

Espresso bar Anděl je kavárna, která se nachází na adrese Karla Engliše 3221/2, 15000 Praha, v České republice. Tato kavárna nabízí svým zákazníkům výbornou kávu a příjemnou atmosféru.
 
Espresso bar Anděl je známý svými kvalitními kávovými přípravky, které jsou pečlivě vybrány a zpracovány. Káva je připravována výhradně z čerstvě mletých zrn, což zaručuje bohatou a chutnou kávovou zkušenost. Kromě kávy nabízí Espresso bar Anděl také široký výběr čajů a dalších osvěžujících nápojů.
 
Kavárna má moderní a příjemně zařízený interiér, který vytváří relaxační prostředí pro hosty. K dispozici jsou pohodlná sezení a příjemné osvětlení, což vytváří ideální prostor pro posezení s přáteli nebo pro relaxaci při čtení knihy.
 
Personál Espresso bar Anděl je vstřícný a ochotný. Zaměstnanci se snaží poskytnout vysokou úroveň služeb a zajistit, aby si zákazníci užili svůj pobyt v kavárně. Jsou připraveni doporučit nejlepší kávu podle individuálních preferencí a ochutnat nové a zajímavé příchutě.
 
Kavárna je otevřena v pravidelných provozních hodinách a nabízí také možnost objednání kávy a dalších nápojů s sebou. Tímto způsobem si můžete vychutnat výbornou kávu i na cestách.
 
Pro více informací o Espresso bar Anděl můžete navštívit jejich webové stránky na adrese: https://alegrecafe.cz. Na webu najdete podrobné informace o jejich nabídce, otevíracích hodinách a dalších zajímavostech.
 
Pokud máte zájem si užít skvělou kávu v příjemném prostředí, Espresso bar Anděl je skvělou volbou. Navštivte tuto kavárnu a dopřejte si okamžiky odpočinku s lahodným šálkem kávy.